Ceremonie de absolvire la UVVG Zalău

Președintele Consiliului Județean Sălaj, Dinu Iancu-Sălăjanu, i-a felicitat, vineri, 28 iulie, pe absolvenții celei de-a 23-a promoții a Universității de Vest "Vasile Goldiș" - Filiala Zalău. Cursul festiv a avut loc în Parcul Central din municipiul Zalău.

"Împărtășesc bucuria și emoția celor care, astăzi, încheie cu brio studiile universitare de licență la Universitatea Vasile Goldiș. Vă felicit din toată inima pentru această realizare deosebită și pentru efortul constant în a vă forma și dezvolta abilitățile academice. Sunt încrezător că veți aduce un plus comunității sălăjene și că împreună putem construi un viitor mai bun pentru noi toți. Mult succes în continuare!", a precizat Dinu Iancu-Sălăjanu.